Hotel Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně

Hotelu Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně 11 Hotelu Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně 12 Hotelu Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně 13 Hotelu Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně 14 Hotelu Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně 15 Hotelu Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně 16 Hotelu Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně 17 Hotelu Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně 18 Hotelu Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně 19 Hotelu Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně 20 Hotelu Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně 21 Hotelu Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně 22

.Přímo v areálu hotelu Danubius Health Spa Centrální Lázně vyvěrá tak zvaný městský poklad – Mariin pramen, jehož složení odpovídá z 99,7% přírodnímu oxidu uhličitému. Zde vznikaly jako první parní a plynové lázně (1818) a mimo jiné jediné rašelinové zábaly. V současné době je celý areál po rozsáhlé rekonstrukci. Hosté mají jedinečnou možnost nejen navštívit, ale také strávit svůj pobyt v unikátních historických lázních z počátku 19. století a vrátit se tak v čase o pár století nazpět.


Hotel Danubius Health Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně najdete přímo naproti kolonádě Karolina a Rudolfova pramene. Ubytovat se můžete ve 157 pokojů s vlastním sociálním zařízením a WC, Sat.-TV, telefonem, minibarem, safem, fénem, župany a přípojkou na internet. Komfort, Superior – výhled do lázeňského parku nebo velké rohové pokoje. Executive Suite II. – výhled do lázeňského parku, obývací pokoj s oddělenou ložnicí a kuchyňským koutem.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-danubius-health-spa-centralni-lazne@toprague.cz
Adresa: Goethovo náměstí 16/1 Mariánské Lázně


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Minirelax

délka pobytu: 3 dny
od 5100 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Minikúra

délka pobytu: 4 dny
od 7500 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Wellness special

délka pobytu: 4 dny
od 8100 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Relaxační lázeňská dovolená

délka pobytu: 8 dny
od 17150 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Více balíčků ...

:

Kalkulace pobytu bez balíčku:

+ Přidat další typ pokoje ...
1 x Dvoulůžkový pokoj Superior4600 Kč

Celkem za pobyt:

4600 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně nápoje na uvítanou, snídaně formou bohatého bufetu, minerální pitné kúry a DPH.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Hotel Danubius Spa Centrální Lázně Mariánské Lázně na mapě:

TOPlist